Etiketler: Ucuz Lavish Ev Üç Raf Işık Ahşap Kaplama Kitaplık, Yüksek Kalite Lavish Ev Üç Raf Işık Ahşap Kaplama Kitaplık, Çin Dekoratif Raflar Tedarikçiler.

₺201.49
  • Stokta var
  • w3216
kim biz vardır?
At Dot & Bo, biz iş sağlamak için en iyi aşk her şeyi fırsatlar bulmak. andan itibaren bizim mağaza katılmak için onaylı İnanılmaz markalar biz özelliği vardır, biz yakından çalışmak onlarla olduğunuzdan emin olmak ile sağlanan mutlu alışveriş deneyimi mümkün. biz anlamak gibi ne gezinmek için bir online mağaza tüccarlar dolu ettik önce hiç karşılaşmamış, ve biz sizin için orada olmanın boşluğu köprü için çalışıyoruz her adımını sunuyor. en iyi fırsatlar bulma itibaren özelleştirilmiş kişisel zevkinize sağlamaya adanmış müşteri destek gereken herhangi bir zaman o, biz mutlu oluncaya kadar durmayacak.
bu ürün nedir?
bu 3 Raf Kitaplık Lavish tarafından herhangi bir ev için Ev rustik çekicilik getirecek. güzel sedir bitirmek evinizin ev gibi hissediyorum yapmak yardımcı olacaktır. kolay storage.3 Raf raflar için katlayın BookcaseWood: FirLight ahşap bitirmek için Katlanabilir kolay storageDimensions: Uzunluk: 8.825 inchesWidth: 17.25 inchesHeight: 35.75 inç
resimler
İade
dükkanı ücretsiz endişe! 100% satın alma ile mutlu değilseniz, eğer bunu aldıktan sonra 14 gün içinde bu öğeyi dönebilirsiniz.
garanti
At Dot & Bo, biz iş sağlamak için en iyi aşk her şeyi fırsatlar bulmak. andan itibaren bizim marketplace katılmak için onaylı İnanılmaz markalar biz özelliği vardır, biz yakından çalışmak onlarla olduğunuzdan emin olmak ile sağlanan mutlu alışveriş deneyimi mümkün. biz anlamak gibi ne gezinmek için bir online pazarı tüccarlar dolu ettik önce hiç karşılaşmamış, ve biz sizin için orada olmanın boşluğu köprü için çalışıyoruz her adımını sunuyor. en iyi fırsatlar bulma itibaren özelleştirilmiş kişisel zevkinize sağlamaya adanmış müşteri destek gereken herhangi bir zaman o, biz mutlu oluncaya kadar durmayacak.


  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 51cm x 97cm (5.91in x 20.08in x 38.19in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler